دانلود ووکامرس

دانلود ووکامرس فارسی برای وردپرس همه نسخه ها برای دانلود می توانید از طریق همین بخش اقدام به دریافت کنید. این صفحه برای همیشه در دسترس خواهد بود و هر نسخه از افزونه woocommerce را که بخواهید می توانید از این صفحه اقدام به دانلود کنید. لازم به ذکر است که برای دانلود ووکامرس می توان از طریق سایت مخزن وردپرس wordpress.org هم اقدام کرد. فقط تنها موردی که وجود دارد اینه که شاید شما نسخه های قدیمی تر رو نیاز داشته باشید که ما در این بخش به ترتیب کلیه نسخه را برای دانلود و دسترسی سریع شما عزیزان قرار میدیم.

دانلود ووکامرس فارسی کلیه نسخه های موجود

نکته حائز اهمیت این بخش دانلود افزونه ووکامرس این هستش که گاهی البته بسیاری وقت ها ما نیازمند نسخه های قدیمی هستیم به دلایل مختلفی چون سازگار نبود قالب فروشگاهی ووکامرس ما با نسخه جدید woocommerce یا تداخل خاصی با افزونه های دیگر سایت و حتی موارد بسیار دیگری که در این راستا بی تاثیر نیستن.

دانلود woocommerce همه نسخه ها
دانلود woocommerce همه نسخه ها

افزونه ووکامرس در راستای هدف های قدرتمند و بزرگ خود توسط تیم قدرتمند اتوماتیک و تیم توسعه ووکامرس همیشه و هر روزه در حال بررسی و تحولات بیشتری است. از این رو در بازه زمانی های خاصی توسعه دهندگارن woocoommerce اقدام به آپدیت و بروزرسانی جدید افزونه ووکامرس می کنند.

در نسخه های جدید ارائه شده همیشه شاهد اتفاقات جالب و شگفت انگیزی هستیم و حتی گاهی وقتی تغییرات خاصی مشاهده نمی کنیم به این دلیل نیست که هیچ تغییری نداشته, چرا که اگر هیچ تغییری نداشته باشه آپدیت صورت نمیگیره. همان طور که گفته شد توسعه دهنده های ووکامرس روز به روز به امکانات و قابلیت های این فروشگاه ساز قدرتمند میپردازند تا هر رو بهتر از دیروز آن باشد.

با همت و پشتکار تیم قدرمند ووکامرس امروزه , این افزونه به قدرتمند ترین و برترین فروشگاه ساز مدیریت محتوای ووکامرس تبدیل شده و سایت هایی زیادی در حال حاظر از ووکامرس برای مدیریت و راه اندازی فروشگاههای اینترنتی خود استفاده می کنند.

اطلاعات بیشتری در رابه با ووکامرس را رو می تونید در بخش آموزش ووکامرس که جامع تر و کامل می باشد را دنبال باشید. ما همیشه مقالات جدید و آموزش های عالی برای شما اماده می کنیم.

بستن